• Grup Başkanvekili Av.Bülent Turan “Belediye Başkanıyken çalışanlarının yargıladığı Osman Baydemir”

  TBMM kürsüsünde iç tüzüğe aykırı biçimde Osman Baydemir'e sürekli söz verilerek, adeta kürsünün işgal edilmesine AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan isyan etti, Meclis'i yöneten Pervin Buldan'ı kınadı. HDP'li Buldan'ın ısrarla Osman Baydemir'e söz vermek istemesi üzerine AK Parti grubundan tek tek söz talebi geldi. Buldan'a "HDP'nin Grup Başkanvekili gibi davranamazsınız. Siz Meclis Başkanvekilisiniz" diyen Turan Meclis kürsüsünde şunları söyledi.
  Türkçe
 • ÇANAKKALE ADALET SARAYI İNŞAATINA BAŞLANDI

  Kısa süre önce ihalesi yapılan Çanakkale Adalet Sarayı için müteahhit firmaya yer teslimi yapıldı, inşaata başlandı.
  Türkçe
 • HDP yetkilileri teröre karşı ortak bildiriye imza atmadı

  AK Parti Grup Başkanvekili Turan: "Teröre karşı milli birlik çağrısı yaptığımız bu acılı günlerimizde, HDP yetkilileri teröre karşı ortak bildiriye imza atmayarak, HDP’li bir milletvekili ise terörist cenazesine katılarak saflarını belli etmişlerdir"
  Türkçe
 • TERÖR ÖRGÜTÜNÜ NE KADAR LANETLESEK AZDIR

  AK Parti Çanakkale İl Başkanı Av. Erdener Can, Ankara’da askeri lojmanlarının bulunduğu bölgede, askeri servis aracının geçişi esnasında terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırı sonucu hayatını kaybedenler için yazılı taziye mesajı yayınladı.
  Türkçe
 • AK Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan Ankara’da dün akşam gerçekleşen terör saldırısını kınadı

  AK Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan Ankara'da dün akşam gerçekleşen terör saldırısını kınadı
  Türkçe
 • TURAN BAŞBAKANLA UKRAYNA’DAYDI

  Başbakan Ahmet Davutoğlu çalışma ziyaretleri kapsamında Ukrayna’da Devlet Başkanı Petro Poroşenko, Ukrayna Başbakanı Arseniy Yatsenyuk ve Ukrayna Parlamentosu Başkanı Volodimir Groysman ile görüştü. AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan’ın da katıldığı ziyarette Başbakan Davutoğlu Kırım Tatarlarının Lideri Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu ve beraberindeki heyet ile görüştü.
  Türkçe
 • Turan Başbakan’ın Hollanda Seyahatine Katıldı

  AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan ve Bakanlar Başbakan Davutoğlu başkanlığında Hollanda'da Türk ve Hollandalı yatırımcılarla görüştü.
  Türkçe