• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ŞAHİN

  Biga

  1980 Yılında Çanakkale Biga İlçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise'yi Biga'da tamamladı.2001 Yılında Sakarta Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu.Aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı. 2011 Yılında İlçe Yönetim kurulunda göreve başladı.2014 Senesinde yapılan ilçe kongresi sonucu İlçe Başkanı olarak seçildi. Evli ve 2 kız çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  BURAK AKTAN

  Bozcaada

  ÇANAKKALE İLİ BOZCAADA İLÇESİNDE DOĞDU. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ MEZUNU OLAN AKTAN EVLİ OLUP, BOZCAADA'DA TURİZM VE İNŞAAT İŞLERİYLE UĞRAŞMAKTADIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÜRAY YÜKSEL

  Ezine

  24.07.1988 Çanakkale doğumluyum.İlk ve Orta Öğretimimi Ezine’de tamamladım.Lise Eğitimimi Çanakkale İbrahim Bodur Lisesinde, Üniversite Eğitimime Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Süt ve Süt Ürünleri bölümünde devam ettim. Aynı Üniversite de Muhasebe bölümününden mezun oldum.Lisans eğitimimi Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesinde tamamladım.Askerlik görevimi Isparta Terörle Mücadele Eğitim Tatbikat Merkez Komutanlığında yerine getirdim.Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Sosyal Bilimler Fakültesinde, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanında Yüksek Lisans Eğitimime devam etmekteyim.Üniversite eğitimim sürecinde Öğrenci Topluluk Başkanlığı ve Öğrenci Temsilciliği görevlerinde bulundum.2013 yılında Ak Parti Ezine İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı, 2014-2015 yılları arasında Ak Parti Ezine İlçe Yönetim Kurulu Tanıtım ve Medya Başkanlığı, 2016-2017 yılları arasında Ak Parti Çanakkale İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundum.Halen Ak Parti Ezine İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteyim.Evli 1 çocuk babasıyım. Ezine ilçemizde Süt ve Süt ürünleri üzerine faaliyet gösteren aile işletmemizde ticari faaliyette bulunmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL İBRAHİM ENGİN

  Ayvacık

  1980 Yılında Çanakkale Ayvacık İlçesinde doğdu.Lise öğrenim hayatını Ayvacık'ta tamamladı. Esnaf ve Kefalet Kooperatifinde 2010-2015 tarihleri arasında yönetim kurulu üyeliği yaptı. Esnaf Sanatkarlar Odasında halen denetleme kurul üyeliği yapan Halil İbrahim ENGİN, Siyasete 2004 yılında ilçe Gençlik Kolları Başkanı olarak başladı. 2 dönem Gençlik kolları başkanlığı, 1 dönem ilçe yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı 2014 İlçe Kongresinde ilçe başkanı olarak seçildi. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL ÖZER

  Lapseki

  1987 Yılında Çanakkale Çanakkale'de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Lapseki'de tamamladı. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirerek tamamladı.18 mart üniversitesi ÇEKO de yüksek lisan yapan Özer, 2010 Yılında İlçe Gençlik Kolları başkanı olarak görev aldı. 2014 Yılında yapılan ilçe Kongresi sonucu ilçe başkanı olarak seçildi. Lapseki İlçe'sinde ticaretle uğraşan Halil ÖZER Bekardır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MAHMUT KOLÇAK

  Gökçeada

  1984 YILINDA GÖKÇEADA’DA DOĞDU. İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİNİ BURADA TAMAMLADI. BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK HABERLEŞME BÖLÜMÜNÜ OKURKEN TİCARİ İŞLERİNİN YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI YARIM BIRAKTI. GÖKÇEADA’DA UNLU MAMÜLLER VE EKMEK VE LOKANTA İŞLETMECİLİĞİ YAPAN KOLÇAK EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET DEMİRSÖZ

  Bayramiç

  1965 Yılında Çanakkale Bayramiç İlçesinde doğdu. Orta öğrenim ve Lise hayatını Bayramiç'te tamamladı. 2008 Yılında İlçe Yönetiminde görev alan Mehmet DEMİRSÖZ, 2014 Yerel seçimleri öncesi ilçe başkanı olarak atandı. 2014 İlçe Kongresinde İlçe Başkanı olarak seçildi. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET GÖZÜTOK

  Gelibolu

  22.08.1966 YILINDA GELİBOLU’DA DOĞDU EĞİTİM VE ÖĞRETİMİNİ GELİBOLU’DA TAMAMLADI 1987 YILINDA ANAVATAN PARTİSİ GENÇLİK KOLLARI VE İLÇE YÖNETİM KURULUNDA UZUN SÜRE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDU 2002 YILINDA ANAVATAN PARTİSİNDEN AYRILARAK AKTİF SİYASETE BİR SÜRE ARA VERDİ 2001-2006 YILLARI ARASINDA GELİBOLU TİCARET ODASI VE MECLİS ÜYELİĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNDE BULUNDU. 2002-2006 YILLARI ARASINDA GELİBOLU İŞ ADAMLARI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ 2003-2007 GELİBOLUSPOR YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ 2003-2007 GELİBOLU KAYMAKAMLIĞI SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFI ÜYELİĞİ, 1996-2000 YILLARI ARASINDA GELİBOLU KUYUMCULAR DERNEĞİ KURUCU BAŞKANLIĞI AYRICA GELİBOLU EMNİYET TEŞKİLATI GÜÇLENDİRME VAKFI VE ÇANAKKALE JANDARMA GÜÇLENDİRME VAKFI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE 1999-2012 YILLARI ARASINDA TÜRK KIZILAY DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE ANKARA GENEL MERKEZ DELEGESİ OLARAK GÖREVLERİ YÜRÜTTÜ 2004 YILINDA AK PARTİ ÜYESİ OLARAK TEKRAR AKTİF SİYASETE DÖNDÜ 2016 YILINDA GELİBOLU İLÇE TEŞKİLATINDA ÇEVRE ŞEHİR VE KÜLTÜR BAŞKANLIĞI GÖREVİNE ATANDI. 1994 YILINA KADAR GİYİM SEKTÖRÜNDE 1995 YILINDAN İTİBAREN KUYUMCULUK SKETÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN GÖZÜTOK EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASI VE BİR KIZ TORUN DEDESİDİR

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET GÜNGÖR

  Yenice

  1965 Yılında Çanakkale Yenice İlçesinde doğdu. İlk, Orta ve Liseyi Yenice'de tamamladı. İlçede Esnaf olarak görev yapan Mehmet GÜNGÖR, 2011 yılından beri ilçe başkanlığı görevine devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MURAT OKAN

  Çan

  08.09.1972 Çan doğumluyum.İlk,orta,lise eğitimimi Çanda tamamladım.Lise mezunuyum.2004 yılından itibaren Partimizin çeşitli kademelerinde görev aldım.Nakliye ve kömür ticareti ile uğraşmaktayım.Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SULHADDİN AKSAKALLI

  Eceabat

  1959 YILI ERZURUM İLİ PASİNLER İLÇESİ DOĞUMLUDUR. EMEKLİ ÖĞRETMEN OLAN AKSAKALLI, HALEN GELİBOLU SAVAŞLARI TARİHİ ALAN KLAVUZU OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YILDIRAY ÖLÇEK

  Merkez

  24.02.1968 tarihinde Çanakkale’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gökçeada da , Lise eğitimini Gökçeada Öğretmen Lisesinde Tamamladı. 1985 yılında üniversite eğitimi için İstanbul’da Marmara üniversitesi Kamu yönetimi bölümününden 1990 Yılında yılında mezun oldu. Maliye Bakanlığı Bünyesinde Çalıştıktan sonra 1997 yılında da İstanbul da Makyol İnşaat Turizm A.Ş şirketine transfer olarak 2000 yılında katıldığı mesleki yeterlilik sınavlarında başarılı olup “Serbest Muhasebeci Mali Müşavir” unvanını almaya hak kazandı. 2001 yılından itibaren Çanakkale Mali Müşavirler Odasına kayıtlı olup bağımsız olarak Çanakkale Merkez de Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik yapmaktadır. Çanakkale Mali Müşavirler oda bünyesinde çeşitli komisyonlarda başkanlık yaptıktan sonra hali hazırda Disiplin Kurulu üyeliği görevinde bulunmaktadır.