• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ŞAHİN

  Biga

  1980 Yılında Çanakkale Biga İlçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise'yi Biga'da tamamladı.2001 Yılında Sakarta Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu.Aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı. 2011 Yılında İlçe Yönetim kurulunda göreve başladı.2014 Senesinde yapılan ilçe kongresi sonucu İlçe Başkanı olarak seçildi. Evli ve 2 kız çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET TAŞKIN

  Gökçeada

  1961 YILINDA TRABZONUN ÇAYKARA ILÇESINDE DOĞDUM.1979 YILINDA GÖKÇEADAYA ISKAN OLARAK GELDIK.1994 YILI YEREL SEÇIMLERINDE BELEDIYE MECLIS ÜYESI OLARAK SEÇILDIM.20 YILDIR INŞAAT SEKTÖRÜNDE TICARET YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  FIRAT AKGÜN

  Ezine

  1984 Yılında Çanakkale Ezine İlçesinde doğdu.İlk, Orta öğrenim Ezine'de, Lise hayatını Çanakkale'de tamamladı. Üniversiteyi Adana Çukurova Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğini bitirerek tamamlayan Fırat AKGÜN, 2014 Yerel seçimleri öncesi İlçe başkanı olarak atandı. Yine 2014 İlçe kongresinde seçilerek ilçe başkanı olarak halen görevine devam etmektedir. Evlidir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL İBRAHİM ENGİN

  Ayvacık

  1980 Yılında Çanakkale Ayvacık İlçesinde doğdu. Orta öğrenim hayatını Ayvacık'ta tamamladı. Esnaf ve Kefalet Kooperatifinde 2010-2015 tarihleri arasında yönetim kurulu üyeliği yaptı. Esnaf Sanatkarlar Odasında halen denetleme kurul üyeliği yapan Halil İbrahim ENGİN, Siyasete 2004 yılında ilçe Gençlik Kolları Başkanı olarak başladı. 2 dönem Gençlik kolları başkanlığı, 1 dönem ilçe yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı 2014 İlçe Kongresinde ilçe başkanı olarak seçildi. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL ÖZER

  Lapseki

  1987 Yılında Çanakkale Çanakkale'de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Lapseki'de tamamladı. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirerek tamamladı.18 mart üniversitesi ÇEKO de yüksek lisan yapan Özer, 2010 Yılında İlçe Gençlik Kolları başkanı olarak görev aldı. 2014 Yılında yapılan ilçe Kongresi sonucu ilçe başkanı olarak seçildi. Lapseki İlçe'sinde ticaretle uğraşan Halil ÖZER Bekardır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN BABACANOĞLU

  Merkez

  26 Yıllık Devlet memuriyetini öğretmenlik ve idarecilik görevleriyle tamamladıktan sonra, AK Parti'de 2 dönem Merkez İlçe Tanıtım ve Medya Başkanlığı, 1 Dönem İl Genel Meclis Üyeliği ve Grup Başkan Vekilliği görevini yürüttü.2015 Ağustos Ayında Merkez İlçe Başkanı olarak atanan BABACANOĞLU, Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET DEMİRSÖZ

  Bayramiç

  1965 Yılında Çanakkale Bayramiç İlçesinde doğdu. Orta öğrenim ve Lise hayatını Bayramiç'te tamamladı. 2008 Yılında İlçe Yönetiminde görev alan Mehmet DEMİRSÖZ, 2014 Yerel seçimleri öncesi ilçe başkanı olarak atandı. 2014 İlçe Kongresinde İlçe Başkanı olarak seçildi. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET GÖZÜTOK

  Gelibolu

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET GÜNGÖR

  Yenice

  1965 Yılında Çanakkale Yenice İlçesinde doğdu. İlk, Orta ve Liseyi Yenice'de tamamladı. İlçede Esnaf olarak görev yapan Mehmet GÜNGÖR, 2011 yılından beri ilçe başkanlığı görevine devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MURAT OKAN

  Çan

  08.09.1972 Çan doğumluyum.İlk,orta,lise eğitimimi Çanda tamamladım.Lise mezunuyum.2004 yılından itibaren Partimizin çeşitli kademelerinde görev aldım.Nakliye ve kömür ticareti ile uğraşmaktayım.Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SULHADDİN AKSAKALLI

  Eceabat

  1959 YILI ERZURUM İLİ PASİNLER İLÇESİ DOĞUMLUDUR. EMEKLİ ÖĞRETMEN OLAN AKSAKALLI, HALEN GELİBOLU SAVAŞLARI TARİHİ ALAN KLAVUZU OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  UĞUR AHMET TALAY

  Bozcaada

  1982 Yılında Çanakkale Bozcaada İlçesinde doğdu. İlk ve Orta eğitimini Bozcaada'da tamamladı. Turizm işleriyle uğraşan TALAY, 2008 yılından bu yana ilçe başkanlığı görevini sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.