• ×

  İl Başkanı

  GÜLTEKİN YILDIZ

  Gültekin Yıldız, 09.02.1980 doğumludur.İlkokulu Biga Hüseyin Onan İlköğretim Okulu'nda, liseyi Vahit Tuna Anadolu Lisesi'nde (Çanakkale Milli Piyango A.L.) , üniversiteyi ise 2003 yılında mezun olduğu Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okumuştur. Avukatlık stajı ve askerlik hizmetinin ardından 2005 yılında kurucusu ve yöneticisi olduğu Yıldız Hukuk Bürosunu kurmuş olup, eşi Av.Şerife Yıldız ile birlikte Çanakkale merkezde serbest avukatlık yapmaktadır. 2010-2016 yıllarında Çanakkale Baro Başkanlığının Yönetim Kurulunda görev almış olup, baro saymanlığı ve CMK'dan sorumlu yönetim kurulu üyeliği gibi çeşitli görevler üstlenmiştir.Çanakkale Barosu İnsan Hakları Komisyonun kurucularından olup, Çocuk Hakları Komisyonu, Çevre Komisyonu, Hayvan Hakları Komisyonu, CMK Komisyonu, Sosyal İşler Komisyonu gibi komisyonlarda görev almıştır. Vahit Tuna Anadolu Lisesi Mezunları Derneği'nin kurucularından olup, yönetim kurulu ve denetleme kurulu üyeliklerinde bulunmuş , çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalışmıştır. 2011 yılından bu yana Ak Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeliğini sürdürmekte olup, tanıtım medya birim başkanlığı, seçim işleri birim başkanlığı, sosyal işler birim başkanlığı, çevre şehir ve kültürden sorumlu birim başkanlığı görevlerini yürütmüşdür. 2017 yılında gerçekleştirilen 6. Olağan AK Parti Merkez İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığına seçilmiş, 2018 yılında İl Başkanının istifa etmesi münasebetiyle, İl Başkanlığı görevine atanmıştır. İyi düzeyde İngilizce bilen Gültekin Yıldız , evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABUZER GÖKSU

  1958 dogumlu emekli bankacı 2 çocuk babası, 2007 yılında Adıyaman Ak Parti il yönetiminde görev aldı. 2018 Yılında gerçekleşen Çanakkale İl Kongresi ile Yönetime girdi.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ŞEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ AKÇAM

  25 Mayıs 1979 da Denizli İli Babadağ İlçesi’nde doğdu. 1980 yılında babasının işi sebebiyle Çanakkale’ ye yerleşiyor. İlkokulu Turgut Reis İlkokulu’nda, Ortaokulu Merkez Ortaokulu’nda, Lise eğitimini Çanakkale Lisesi’nde tamamladı. 2010 - 2018 yılları arasında AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurullarında görev aldı. 2018 Ocak ayında gerçekleştirilen 6. Olağan İl Kongresi ile İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Akçam, Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ KOÇAK

  1965 Yılında Karaman ili, Ermenek ilçesine bağlı Ardıçkaya Köyü’nde doğdu. İlkokulu köyünde bitirdi. 1976 yılında Devlet parasız yatılı sınavını kazanarak Konya-Ereğli, İvriz öğretmen lisesine kaydoldu. 1982 yılında bu okuldan mezun olarak, Dokuz Eylül Üniversitesi Maden mühendisliği bölümüne kaydoldu. 1986 yılında bu okuldan mezun oldu. Kendi ilçesinde özel bir şirkette işe başladı. 1987-1988 yıllarında askerliğini kısa dönem er olarak Ankara’da yaptı. Askerlik dönüşü ilçesinde 1999 yılına kadar özel şirketlerde maden mühendisi olarak çalıştı. Aynı zamanda nakliyecilik ve kömür ticareti yaptı. 2000 yılı başında Çanakkale Çan ilçesinde kendi ilçesinden bir ekiple beraber şirket kurarak çalışan bir Yeraltı kömür işletmesini devraldı. Halen aynı işletmede faaliyetlerini sürdürmektedir. 1989 Yılından itibaren Ermenek’te birkaç arkadaşı ile beraber öğrenci evleri, öğrenci yurtları, yerel radyo ve yerel gazete faaliyetlerini gerçekleştirdi. 1993 yılında Refah Partisi Ermenek ilçe başkanlığı görevine seçildi. 1998 yılında parti kapatılıncaya kadar görevine devam etti. Akabinde Fazilet partisi ilçe yönetim kurulunda teşkilat başkanı olarak 1999 yılı sonuna kadar görev yaptı. 2005 yılı mart ayında Çanakkale ili, Çan ilçesi, Ak Parti ilçe teşkilatında görev aldı. 2009 yılına kadar bu göreve devam etti. Halen ”STK İmam Hatip Okulları Platformu” Çan İlçe Koordinatörlüğü görevini yürütmekte olan KOÇAK, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ ÜNAL

  Çanakkale ili Ayvacık ilçesi Tartışık köyünde 20.03.1964 yılında doğdu. İlkokulu köyde okudu. Ortaokul ve liseyi Ayvacık İmam Hatip Lisesinde Okudu. Lise döneminden sonra Çanakkale Orman İşletmesinde işçi olarak işe başladı. 30 yıl bir fiil işçilik olarak hizmet etti. 2005 yılından 2010 yılına kadar amatör sendikacılık yaptı. 2010 yılından bugüne kadar profosyonel sendikacılığa devam etmektedir. Hak İş Fedarasyonunda il temsilciği, Öz Orman İş Sendikasının bölge başkanlığını yapmaktadır.. Çanakkale, Edirne ili ve ilçelerinden sorumludur. Görev alanında 4000 nin üzerinde sorumluluğunu üstlendiği sendikalı işçisi vardır. Ağırlıklı olarak Orman İşletmeleri, Devlet Hastanelerinde taşeron işçiler, İşkur, Sosyal Güvenlik Kurumu, Kültür Müdürlüğü ,tüm güvenlik görevleri, sendikamıza üyedir. Çanakkalede ikamet eden Ali ÜNAL, Evli ve 2 Erkek çocuğu babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ARİF ÖZCAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ARZU BENDEŞ

  03.09.1982 tarihinde Çanakkale ili, Yenice İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Hamdibey' de tamamladı. Lise öğrenimi Çan Lisesinde(Yabancı Dil Ağırlıklı ) tamamladı. Çukurova üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünü bitirdi.2005 yılında mezun olduktan sonra Madencilik sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir.Evli ve iki çocuk annesidir. İleri seviyede İngilizce, orta derecede İtalyanca dilleri bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYHAN ÇETİN

  "1956 Eceabat-Bigalı Köyünde doğdu.1978 yılında eğitim enstitüsünden mezun oldu. Öğretmenlik görevine Giresun ilinde başladı. Erzincan kısa dönem askerlik görevi, Kahramanmaraş, Ankara, Bursa illerinde öğretmenlik ve okul müdürlükleri görevi yaptı. 1996 yılında 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. İlimizde Eceabat İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Ayvacık İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Merkez Ortaokulu(ilköğretim)Müdürlüğü görevinde bulunurken 2004 yılında emekli oldu. 2004 yılından buyana ailesine ait, Özel Ayyıldız M.T.S.K.İnş. San.Tic. Ltd. Şirketinin, şirket ve sürücü kursu müdürlüğünü yapmaktadır. Evli ve 2 erkek çocuk babasıdır. Eşi ev hanımıdır. Büyük oğlu,Truva Yapı Denetim Şirketi’nin müdürlüğünü yapmaktadır(5 yıllık inşaat mühendisidir).Aynı zamanda partimiz gençlik kolları yerel yönetimler başkanıdır. Küçük oğlu halen eğitimine devam etmektedir. Sosyal Faaliyetlerim:2000 yılında Türk Eğitimsen Sendika üyesi iken 2004 yılında emekli oldu. -2007 yılında Sürücü Kursları Çanakkale Derneği Kuruculuğu, -2010 yılında Bursa Sürücü Kursları Derneği Üyeliği, -2010 yılında Sürücü Kursları Ankara Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, -2012 yılında Ege Bölgesi Sürücü Kursları Derneği Üyeliği, -2012 yılı Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği, -Halen, Ç.T.S.O.20 No’lu Komite Üyeliği,aynı zamanda,Ç.T.S.O. meclis üyesidir, -Halen Çanakkale Yeşilay Derneği İl Temsilciliği görevini sürdürmektedir. Siyasete faal olarak, 2012 Yılında AK Parti Çanakkale İl Başkanlığının 4. Olağan Kongresi ile başlamıştır. Yerel seçimlerde Ezine İlçe Sorumlusu olarak görevlendirilmiştir. 2014 Yılında Yapılan 5. Olağan Kongre ile yönetime tekrar seçilmiş olan ÇETİN, Yerel yönetimler Başkanlığı görevini yürütmüştür. 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde SKM Başkanlığı görevini ifa etmiştir. 2018 Yılında gerçekleştirilen 6. Olağan İl Kongresi sonrası partimiz adına çalışmalarına Yerel Yönetimler Başkanı olarak devam etmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRE ÜNER ONGU

  10.10.1977 Tarihinde Ezine İlçesine Bağlı Geyikli Beldedi'nde dünyaya geldi. 1999 Yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. 2000 Yılından bu yana avukatlık yapan Emre Üner ONGU. Evli ve 1 erkek çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EZGİ OLGUN MAKTAV

  02/06/1980 Ankara doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Ankara Özel Yükseliş Kolleji’nde tamamladıktan sonra Ankara Bahçelievler Deneme Lise’sinde eğitimine devam etti. Ankara Bilkent Üniversitesi İngilizce –Türkçe Çevirmenlik bölümünde 2000-2002 yılları arasında okudu, 2003-2005 yıllarında Selçuk Üniversitesi Turizm Rehberliği bölümünden okul 3.olarak mezun oldu. İyi derecede İngilizce bilmektedir. TURSAB Enformasyon Memurluğu belgesi bulunmaktadır. AK parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanlığında da aktif görev alan. MAKTAV, 2008 yılından beri evli olup, Zeynep Asel adında bir kız çocuğu annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATMA GÜL HÜNER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GURBET TUTUMLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜRSEL POLAT

  01.01.1960 yılında Erzurum İli Uzundere ilçesinde doğdu. İlköğretimini Uzundere İlçesinde tamamladı. Askerlik görevini tamamladıktan sonra Değişik illerde Özel Sektörde Elektrik Altyapı İşleri yapmaya başlamıştır. 1983 - 1986 yılları arasında Anavatan Partisi Uzundere İlçe Teşkilatında çeşitli görevler yürütmüştür. 1995 yılında işleri dolayısıyla geldiği Çanakkale’de İkamet etmeye başlamıştır. 1995-2000 yılları arasında Anavatan Partisi Biga ilçe Teşkilatında siyaset hayatına devam etmiştir. 2005 yılında Ak Parti üyesi olmuştur. 2011 yılından itibaren Ak Parti İl Yönetiminde çeşitli görevler üstlenmiştir. Çanakkale ENSAR Vakfı Kurucu Üyeliği, Çanakkale Erzurumlular Derneği Yönetim Kurulunda Görev yapmakta ve halen Ak Parti İl yönetiminde görevine devam etmektedir. İş hayatına; Aile Şirketi olan ve Elektrik Altyapı işleri yapan firmasının Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüterek devam etmektedir. Üç Çocuk babası olup Halen Çanakkale’de yaşamaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İLHAN ŞAHİN

  1966 tarihinde Çanakkale İli Çan İlçesi Hacılar köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Mahmudiye İlköğretim okulunda tamamladı. Mesleki iş hayatına atıldı.1991 senesinde kendine ait Şahin Döşeme şirketini kurdu. 2006-günümüz Mobilyacılar ve Marangozlar odası sivil toplum kuruluşunda Başkan yardımcılığı yapmakta. 2003 yılından beri AK PARTİ üyesi. 2012 yılından beri AK PARTİ yönetim kurulunda görev yapmaktadır. İlçe sorumluluğu görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KAAN TONKA

  10.08.1977 Tarihinde Çanakkale'de doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Çanakkale'de tamamlayan Tonka, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunudur. Halen Çanakkale Merkez'de serbest avukat olarak çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEFAİL CEYHAN

  2014-2015 tarihleri arasında Biga ilçe yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. 2015 yılı seçimlerinde ilçe SKM başkanlığı görevini üstlendi 2015 yılında İl Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi. 2018 Yılına kadar görevine devam etti. 2018 Ocak ayında gerçeleştirilen 6. Olağan İl Kongresi ilie İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilen Ceyhan evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KOLÇAK

  1974 Erzurum İli İspir İlçesi doğumludur. Baba mesleği dolayısıyla Çanakkale'ye yerleşmiştir. İlk, Orta ve Lise eğitimini Çanakkale'de tamamlamıştır. Halen Çanakkal'de ticaret hayatına devam eden KOLÇAK, Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KUTLU

  1979 yılında Çanakkale' de doğdu. İlköğretimi Çanakkale 18 Mart İlkokulu, orta öğretimi Çanakkale İmam Hatip Lisesi, lise öğrenimini Çanakkale İbrahim Bodur Lisesinde tamamladı.Balıkesir Dursunbey MYO' nda inşaat bölümünü bitirdikten sonra Yakın Doğu Üniversitesinde Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Askerliğini 2008 yılında Hatay-İskenderunda yaptı. Daha sonra Çanakkale' ye dönüp inşaat sektöründe faailiyet gösteren aile şirketinde çalışmaya başladı. Evli olan KUTLU, 3 ve 6 yaşında iki kız çocuğu babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MESUDE KAYA

  1961 yılında Ayvacık-Ahmetçe Köyü’nde doğdu. Ortaöğrenimini Çanakkale de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni 1985 yılında bitirdi. Bir müddet İstanbul’da eczane mesul müdürlüğü yaptı. 1991 yılından bu yana Çanakkale Merkez İlçesi’nde serbest eczacı olarak çalışıyor. Siyaset hayatına HAS parti de başlayıp Kadın kolları başkanlığı yaptı. Daha sonra AK Parti de siyasi hayatına devam eden KAYA, Evli ve 3 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ÇELİK

  1996 Yılında İtalyan mutfağında eğitim alarak, iş hayatına başladı.Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra cafe-restourant işletmeciliği yapmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAMIK ERGİN

  1982 Çanakkale doğumludur. 1999 Biga İmam Hatip Lisesi, 2005 Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2007 yılından bu yana Çanakkale Merkez’de Çanakkale Barosuna bağlı olarak serbest Avukatlık yapmaktadır. Hukukçular Derneği üyesidir. 2007-1012 yılları arasında AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuk işleri Birim Başkanlığı, 2012-1014 yılları arasında AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı Ana Kademe Siyasi ve Hukuk İşleri Birim Bakanlığı, 2015-2016 yılları arasında AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Seçim İşleri Başkanlığı, 2016-2018 Yılları arasında İl Seçim İşleri Başkanlığı görevlerini yürüten ERGİN, aynı zamanda Artı Hukuk Bürosu'nun sahibi olup, Evli ve 1 çocuk babasıdır. Orta seviyede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER FARUK GÖKTÜRK

  1961-1971 Yılları arasında ABD'de ikamet etti. 1971-1974 Yılları arasında Cezayir'de ikamet,1974-1978 Yılları arasında İstanbul'da ikamet ederek Galatasaray Lisesinde eğitime başladı.1978'de ABD'ye giderek liseyi orada tamamladı ve U.A.B'de Makina Mühendisliği okudum. 1987'de Türkiye'ye dönerek 1992 yılına kadar Çanakkale Seramik Grubuna bağlı Kaleporselen'de Diş Ticaret Müdürlüğü görevini yürüttü. 1992'den 1997' yılına kadar İzmir merkezli Metesan firmasında Genel Müdürlük yaptı. 1997'den bu yana serbest olarak çalışıyor. CEMTA Mühendislik ve Dış Ticaret Ltd. firması ünvanı altında birçok ülkeye elektrik malzemeleri ihraç etmektedir; bunun dışında YEG İnşaat ünvanı altında Gelibolu'da konut inşaatı yapmakta olan GÖKTÜRK, İnglizce, Fransızca ve Arapça' çok iyi derecede bilmektedir. (Konuşma, okuma ve yazışma). Evli ve 5 Çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SAİME AYDOĞAN

  SAİME AYDOĞAN 1982 Yılında Sivas, Yıldızeli doğumludur. Çanakkale İmam Hatip Lisesinden mezun olmuştur. Kuruluşundan bugüne; Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığında Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı, İl Kadın Kollarında Başkan yardımcılığı, İl Ana Kademe Yönetim Kurulunda Sosyal İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı ve İl Sekreterliği görevlerini yürütmüştür. 09 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştirilen 4. Olağan İl Kadın Kolları Kongresi ile 2018 Yılına kadar İl Kadın Kolları Başkanı olarak görev yapmıştır. 2018 Yılında gerçekleştirilen 6. Olağan İl Kongresi ile İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilen AYDOĞAN, Ticaret hayatını Çanakkale’de Açık Hava Reklamcılığı ile ilgili olan aile şirketinde faaliyet yaparak sürdürmektedir. Evli iki çocuk annesi olan AYDOĞAN; Çanakkale Bir Dokunuş Bin Düş Derneği Kurucu Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak ta sosyal alanda hizmet vermeye devam etmektedir

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SENEM DİNÇ

  1979 İstanbul doğumludur.İlk, orta, ve lise eğitimini İstanbulda tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Makine Resim Konstrüksüyon bölümünü bitirdi.İki yıl profesyonel pastacılık eğitimi aldı.Turizm ve İnşaat sektörlerinde yöneticilik yaptı.Ak Partiye kurulduğu günden itibaren gönül verdi, İstanbul Kadıköy Gençlik Kollarında Teşkilat Başkalığı görevinde bulundu.Orta derecede İnglizce bilgisine sahiptir.Üç senedir Çanakkale' de ikamet eden Dinç, 3 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞERAFETTİN UYANIK

  01.09.1980 Siirt, Kurtalan doğumludur. 1988-1993 ilköğretim Okulu, 1997-2000 Siirt Eğitim Araçları Donatım Merkezi Ortaöğretimi açıktan okudu. 1997-2000 Siirt Kurtalan Uluköy 3 yıl köy koruculuğu yaptı. Silahlı kuvvetlerde 2000-2001 askerlik sonrası 2002 de Çanakkale’ye yerleşip ailesi ile birlikte aile şirketini kurdu. 2016-2018 Yılları arasında İl Yönetim Kurulunda görev aldı. 2010 da kendi firmasını kurup Yunus Emre İnşaat firması olarak 6 yıldır Müteahhitlik yapmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEYFİ BULUT

  01 /06 /1973 Bayramiç Karaköy Köyü doğumludur. İlkokulu köyde, Ortaokul ve Lise eğitimini Bayramiç İlçesinde tamamladı. 1999-2009 yılları arasında İstanbul'da ticaret ile uğraştı. 2014 ve 2016 Yılında AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı, bu görev süresi içerisinde Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini ifa etti. Aktif olarak Çanakkale İnsani Yardım Derneği Kurucu Üyeliği, Ensar Vakfı Çanakkale Şubesi Kurucu Üyeliği ve aynı zamanda Şube Başkan Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Ensar kitap Kırtasiye'de Koordinatörlük yapmakta olan Seyfi BULUT, Evli iki kız çocuk babası olup, aynı zamanda ÇOMÜ Meslek Yüksek Okulu'nda eğitimine devam etmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TAHSİN GÖDEK

  1950 Çanakkale İli, Yenice İlçesi, Taban Köy’ü doğumludur. Yirmiyedi sene Çanakkale Orman İşletme Bölge Müdürlüğü’nün çeşitli kademelerinde görev yaptı. 1998 Yılında Emekli olduktan sonra çeşitli şirketlerde yönetici olarak görev yaptı. 2011 ve 2014 yıllarında gerçekleştirilen AK Parti 4. ve 5. Olağan İl Kongreleri ile Çanakkale İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan Tahsin GÖDEK, 2018 Yılında gerçekleştirilen 6. Olağan İl Kongresi ile İl Yönetim Kurulu Üyeliğine tekrar seçilmiş olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÜLKÜ AY

  07 Şubat 1975 Çanakkale Kepez doğumludur. İlk,orta ve lise eğitimini Çanakkale de tamamladı. 1997 Yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra Özel sektörde, Kurumsal şirketlerde yönetici pozisyonunda görev yaptı. AK PARTİ de siyaseti Kepez Belde başkanlığı,Kepez Belediye Başkan aday adaylığı,Merkez ilçe teşkilat başkanlığı olarak yürüten AY, şuan da İl yönetim kurulu üyesi olarak devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÜMİT BURUNLULAR

  13.03.1975 doğumlu ortaokul 1. sınıf terk, okulu bıraktıktan sonra kaportacı olarak işe başladı. Askerlik sonrası esnaf olarak hizmet verdi. 16.09.2004 tarihinde trafik kazası sonucu engelli oldu. Bu tarihten sonra 2007 Ağustos ayında T.S.D.Ç.S. Başkanı olarak seçildi. 2 senedir sakatlar ve engelliler hakkında eğitim alarak bu görevde hizmet vermektedir.