• ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ABDURRAHMAN KUZU

  Çan

  28.11.1976 DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ ÇAN'DA TAMAMLADIM. 1999 YILINDA ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİYESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BÖLÜMÜNÜ ŞEREF ÖĞRENCİSİ BAŞARISIYLA BİTİRDİM. AYNI YIL ÇAN'DA PSİKOLOJİK DANIŞMAN OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. 2000-2003 YILLARI ARASINDA EĞİTİM YÖNETİMİ TEFTİŞİ PLANLAMASI VE EKONOMİSİ ALANINDA MASTER'IMI TAMAMLADIM. 2004-2005 YILLARI ARASINDA DİYARBAKIR'DA YEDEK SUBAY OLARAK VATANİ GÖREVİMİ YAPTIM. AVRUPA BİRLİĞİ İLE İLGİLİ MASTER TEZİ HAZIRLADIM VE 2007 YILINDA İNGİLTERE'DE YEREL YÖNETİMLER VE EĞİTİM KONULU ÇALIŞMA ZİYARETLERİNDE BULUNDUM. 2008 YILINDA DEVLET PLANLAMA TEŞKİLATI AVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM VE GENÇLİK PRIGRAMLARI KAPSAMINDA ROMANYA VE MACARİSTAN'DA ÇALIŞMA ZİYARETLERİNE KATILDIM.MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'NIN ÖĞRETİM GÖREVLİSİ OLARAK TÜRKİYENİN BİRÇOK İLİNDE SEMİNERLER VERDİM.DEVLET PLANLAMA TEŞKİLATI AVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM VE GENÇLİK PROGRAMLARI MERKEZİ BAŞKANLIĞINCA ANKARA'DA DÜZENLENEN KONFERANSA PANELİST OLARAK KATILDIM. 9 YILLIK MESLEK HAYATIM BOYUNCA OKUL ÇALIŞMALARIMIN YANINDA KAMU ÖZEL KURUM VE KURULUŞLARINDA BİRÇOK MESLEK GRUBUNA YÖNELİK "ETKİLİ İLETİŞİM VE EMPATİ , TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ , HALKLA İLİŞKİLER " KONULARINDA SEMİNERLER VERDİM. ÇAN'IMIZA HAKETTİĞİ HİZMETİ VERMEK AMACIYLA 2009 YEREL SEÇİMLERİNDE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ'NDEN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI İÇİN ÇAN ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİMDEN AYRILDIM. EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIYIM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE , ORTA DÜZEYDE ALMANCA VE RUSÇA BİLİYORUM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ADEM EJDER

  Eceabat

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  EYÜP YILMAZ

  Lapseki

  1959 LAPSEKİ- İLYASKÖY DOĞUMLUYUM. İLKOKULU KÖYÜMDE,ORTA OKULU LAPSEKİDE LİSEYİ GELİBOLUDA OKUDUM. 1999 YILINDA ANADOLU ÜNİ. AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ HAKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.1977 YILINDA SİLAHLI KUVVETLERE DENİZ SUBAYI OLARAK KATILDIM. 2003 YILINDA SON GÖREV YERİM ÇANAKKALE BOĞAZ KOMUTANLIĞINDAN EMEKLİ OLDUM. 2004 YILI YEREL SEÇİMLERİNDE İLYASKÖYE MUHTAR SEÇİLDİM. HALEN LAPSEKİ ZİRAAT ODASI BŞKAN YRD. GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM. ÇALIŞMA HAYATIMDA HER ZAMAN BAŞARILI OLMUŞ VE BU KONUDA KENDİME GÜVENEN BİRİYİM İKİ ÇOÇUK BABASI OLUP DÜZENLİ BİR AİLE YAŞANTISINA SAHİBİM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  HALUK BABAOĞLU

  Ezine

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MEHMET ÜNAL ŞAHİN

  Ayvacık

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  SADETTİN ARSLAN

  Bayramiç

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  VEYSEL ACAR

  Yenice

  1969 YILI YENICE DOĞUMLUYUM. ILK VE ORTA ÖĞRENMIMI YENICE DE TAMAMLADIM. 1987 YILINDA ANKARA GAZI ÜNIVERSITESI DIŞ HEKIMLIĞI FAKÜLTESINI KAZANDIM. 1992 YILINDA MEZUN OLDUM. 1992 YILNDAN BU YANA ILÇEMDE SERBEST DIŞ HEKIMI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. 2004 YILINDAN BUYANA BELEDIYE BAŞKANLIĞINI YÜRÜTMEKTEYIM. EVLI VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.